Uklízet a organizovat

uklizené domácnosti, se cítíme mnohem lépe a příjemněji, je to místo, kam chodíme relaxovat a načerpat nové síly. Pokud máme doma nepořádek, jsme odkázáni na to, neustále něco přenášet, předělávat z jednoho místa na druhé, ale především k tomu, že trvale hledáme. Cokoliv a všechno. Spěcháte do práce a musíte najít celou řadu věcí. V tom vám nepořádek bude velkým nepřítelem a zaručeně se zdržíte. Ano, je to jednoduchá rada, že je třeba doma uklízet, která je jistě zcela zřejmá. Ale už vám nikdo neřekne, jak přesně máte uklidit vaše věci, když obýváte byt s minimem metrů čtverečních a kde je naprostý nedostatek úložných prostor. Tady problém vyřeší jen skříně na míru Praha.

nepořádek

V malých bytech jsou naprostou nezbytností, protože každý z nás si za svůj život pořizuje stále více a více věcí. Nákupy jsou naší velkou vášní. Užíváme si velký výběr oblečení, bot, doplňků a neleníme ani v případě nákupu sportovních potřeb. Pokaždé když se vracíme z nákupní výpravy a vyskládáme obsah tašek, už stojíme před velkým problémem. Vejdou se nám nové věci do našich polic? Nakupovat jistě nepřestaneme, protože nám pořizování věcí, které, jak jinak, než nutně potřebujeme, působí velkou radost.

Nemusíte měnit své nákupní zvyky, změňte zařízení v bytě. Začněte hledat místo, nebo nejlépe místa, kam se dají zabudovat vestavěné skříně. Nejčastěji je umisťujeme na chodbu, nebo do ložnice. Vždy vypadají nejlépe, když zabírají plochu celé stěny. Samozřejmostí je to, že budou sahat od podlahy až ke stropu. Vnitřní dispozice si navrhnete sami, podle toho, kolik zásuvek je nutné, nebo jak velký prostor potřebujete na zavěšení oblečení.

cahos

Čelní dvířka vestavěných skříní nabízí možnost, jak doplnit byt o velmi zajímavý designový prvek. Stále patří hlavní slovo jednobarevnému provedení, ale setkáváme se už i s odvážnějšími kousky. Třeba s grafickými motivy, nebo výraznou fototapetou.