pracovní bunda, pracovní bundy

Péče o několik desítek zaměstnanců, nebo dokonce o několik set zaměstnanců, je velmi náročná. Je třeba jim zajistit příslušné platové podmínky, vhodné pracovní prostředí, stravování, lékařské prohlídky a v neposlední řadě i ochranné pomůcky a oděvy. V nadcházejícím zimním období je prvním požadavkem pracovní bunda, která je dokáže zahřát i v případě, že pracují v nedostatečně vytápěných prostorách, nebo dokonce venku.

bunda pracovní

Pracovní bundy jsou zhotovovány velmi kvalitně a na jejich dlouhodobou životnost se můžete spolehnout i v náročných podmínkách vašeho provozu. Pracovní oblečení je především funkční pomůckou, a proto je doplněno o celou řadu reflexních prvků, pro zvýšení bezpečnosti vašich zaměstnanců. Ve velkých logistických a skladovacích centrech to jistě oceníte, jelikož se jedná o místa s velkým provozem nejen osobních, ale především nákladních automobilů. Pracovní oblečení je vhodným ochranným prostředkem při nepřízni počasí, určitě neváhejte s jeho objednáním.

Pracovní oblečení je propagační plochou

Mysleli jsme i na to, aby vaši zaměstnanci v pracovním oblečení dostatečně reprezentovali vaši společnost. Proto jsou pracovní oděvy vždy padnoucího střihu a kvalitních materiálů. Pracovní oblečení však můžete využít i jako drobnou reklamní plochu. Stačí, když je necháte potisknout výrazným nápisem, nesoucím jméno vaší společnosti, logo společnosti, nebo dokonce základní popis vámi poskytovaných služeb.

pracovní bundy

Pracovníci, kteří přicházejí do kontaktu každý den s celou řadou dalších osob, budou vhodnou formou šířit povědomí o vaší značce a dobré jméno podniku.
Záleží vám na tom, aby bylo logo společnosti dobře čitelné po dlouhou dobu? Můžete místo potisku zvolit kvalitní výšivku! Vyhotovíme ji podle vašeho přání a ubezpečujeme vás, že bude odolávat všem nástrahám provozu, počasí i pracích procesů.