Oceníte ji nejen v obývacím pokoji

Máte prostorný rodinný dům, a proto by vás nikdy nenapadlo, že budete bojovat s účelným uspořádáním nábytku. Jste však velmi aktivní rodina, která má ráda společnost a váš domov je tak často místem, kde se schází širší rodina nebo vaši přátelé. Dokonce i vaše děti si rády zvou své kamarády, kteří se často zdrží přes noc. Líbí se vám, že je v domě pořád živo a že je v něm spousta zábavy. Znamená to však i drobný problém. Jak všechny hosty ubytovat, aby měl každý dostatek pohodlí a soukromí? Tady pomůže jen jeden kus nábytku. Jmenuje se pohovka rozkládací!
kulaté křeslo.jpg
Výborně doplní vaši pracovnu, místo v jídelním koutě, pokoje vašich dětí a samozřejmě i obývací pokoj. Snadno tak získáte prostor pro příležitostné přespání hned několika vašich hostů. Ve složeném stavu nezabírá mnoho místa, a proto se nemusíte obávat umístit ji i do vstupní haly. Stačí si jen vybrat konkrétní provedení.

Velmi oblíbené jsou barevné potahové materiály. S barevným potahem se vaše nová pohovka stane rázem dominantním prvkem v místnosti a bude určovat ráz ostatního vybavení. Proto je třeba citlivě volit ostatní zařízení v pokoji. Pokud máte rádi výrazné doplňky a baví vás vzhled interiéru čas od času proměnit, volte jednobarevné provedení sedačky. Barevné potahy na polštáře nebo výrazný přehoz se postarají o zbytek a jdou snadno vyměnit.

starý gauč.jpg

Proč rozkládací pohovky z naší nabídky:

poskytnou pohodlí při relaxaci během dne,

můžete využít pro příležitostné přespání,

naleznete modely i pro každodenní spaní,

vybrat můžete provedení s úložným prostorem,

jsou v celé řadě velikostí,

zalíbí se vám moderní provedení,

jsou kvalitně zpracovány,

zakoupíte za příznivou cenu.

A ještě jeden bonus. Modely z naší nabídky jsou nejen za velmi příznivé ceny, ale nebudou vám účtovány žádné další poplatky! Vybraný kus vám dopravíme zcela zdarma.